Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Super bez żadnych uwag wszystko na czas świeżutkie.

Aneta

Dziękujemy bardzo ❤️🧑‍🍳
~ Zespół Bistro Rumsztyk

Pyszne i świeże jedzonko 🙂. Polecam.

Milena

Dziękujemy bardzo ❤️🧑‍🍳
~ Zespół Bistro Rumsztyk

Smaczne jedzonko polecam ;)

Jarosław

Dziękujemy bardzo ❤️🧑‍🍳
~ Zespół Bistro Rumsztyk

Super

Agata

Dziękujemy bardzo ❤️🧑‍🍳
~ Zespół Bistro Rumsztyk